بانک توسعه تعاون استان اصفهان از ابتدای سال 98 تاکنون 10 هزار میلیارد ریال تسهیلات پرداخت نموده است اقتصاد کلان ، پایگاه خبری اقتصاد کلان

  امروز شمسی

  تماس با ما  تماس با ما   طلا و ارز  طلا و ارز   معدن  معدن   صنعت   صنعت    بیمه  بیمه   بانک  بانک   بورس  بورس   اقتصاد اجتماعی  اقتصاد اجتماعی   اقتصاد سیاسی  اقتصاد سیاسی   اقتصاد بین الملل  اقتصاد بین الملل   اقتصاد کلان  اقتصاد کلان   صفحه اصلی  صفحه اصلی  

  خبرهای برگزيده
قیمت موبایل تا ۱۵ درصد کاهش یافت
شاخص بورس 30 هزار واحد دیگر عقب نشست!
منتظر خاموشی در روزهای آینده باشیم؟
چه بر سر بورس آمده است؟
گام بلند پتروشیمی نوری برای صیانت از محیط زیست / افزایش چشمگیر سود نوری با اجرای ‏طرح بازیابی گازهای ترش فلر و تولید کود سولفات آمونیوم
پرونده ادغام بانک‌های نظامی بسته شد
اعتماد سازی برای عموم مردم یک حرکت ملی به شمار می رود
ارزیابی مستمر و پشتیبانی دائمی خدمات غیرحضوری سازمان تامین اجتماعی
واردات خودرو آزاد می‌شود؟
درآمدهای نفتی محقق می شود؟
چرا بانک های نظامی در سپه ادغام شدند؟
یک شرکت پتروشیمی در راه عرضه اولیه
تکمیل مسکن مهر تا قبل از پایان دولت
افزایش قیمت لبنیات متاثر از تحریم ها و نوسانات نرخ ارز است

  آخرين اخبار
کمپین هفته هوای پاک در منطقه 2 برگزار شد
نقش بی‌بدیل کارکنان شهرداری تهران در انتقال اصول طرح کاپ به شهروندان
نخستین مناقصه الکترونیکی شهرداری تهران توسط منطقه 12 پایتخت
رکورد پخش زنده ١٠٠٠ هیئت‌ در روبیکا با ٣.۴ میلیون تماشا
پخش زنده هیئت‌ها در روبیکا دیشب 2.8 میلیون بار تماشا شد
اتصال 154 روستای آذربایجان غربی به اینترنت پرسرعت همراه اول
استقبال از پخش زنده هیئت‌ها در روبیکا با ١٧٠٠٠٠٠ تماشا
درخشش هلدینگ خلیج فارس در همایش مسئولیت اجتماعی وزارت نفت
تبدیل شهر زیر زمینی پایتخت به شهری هوشمند
حمایت شهرداری از ساخت بزرگترین بیمارستان غرب تهران
  پربيننده ترين اخبار
منتظر خاموشی در روزهای آینده باشیم؟
شاخص بورس 30 هزار واحد دیگر عقب نشست!
چه بر سر بورس آمده است؟
موافقت کمیسیون ماده پنج با طرح موضعی محله نفرآباد بر اساس الگوی مسکن ایرانی–اسلامی
قیمت موبایل تا ۱۵ درصد کاهش یافت
حضور راهکارهای سازمانی ایرانسل در نمایشگاه تراکنش ایران
اولویت های بانک گردشگری در دهه آینده
کمک 10 میلیاردی بیمه سرمد برای خرید تبلت‌های دانش‌آموزی
جهاد دانشگاهی به جمع مشتریان بزرگ بیمه سرمد پیوست
جوایز نمایندگان برتر جشنواره “میم تا میم” تجارت‌نو اهدا شد
توزیع بسته های معیشی بین نیازمندان و آسیب دیدگان از کرونا
افتتاح ساختمان جدید شعبه سرمد در اردبیل/ تشکر فرماندار از سرمدی‌ها
  اوقات شرعی  ارسال خبر به ما : چاپ

بانک توسعه تعاون استان اصفهان از ابتدای سال 98 تاکنون 10 هزار میلیارد ریال تسهیلات پرداخت نموده است

عالی محمودی مدیر شعب بانک توسعه تعاون استان اصفهان به مناسبت یازدهمین سالگرد تاسیس بانک توسعه تعاون گفت : بانک توسعه تعاون در راستای اجرای سیاست های کلی اصل 44 و ابلاغیه مقام معظم رهبری و در جهت تحقق سهم 25 درصدی بخش تعاون از اقتصاد ملی و به منظور ارتقاء بهره گیری از تمامی ظرفیت های بخش تعاون از ابتدای سال 98 تاکنون بیش از 10هزار میلیارد ریال تسهیلات پرداخت نمود.

  

به گزاش اقتصاد کلان به نقل از بانک توسعه تعاون، مدیر شعب استان اصفهان افزود : بانک توسعه تعاون استان اصفهان در سال 98 و 5 ماهه اول سال جاری بیش از 10هزار و 47 میلیارد ریال تسهیلات به تعداد 14 هزار و پانصد اتحادیه ها ، تعاونی ها و اعضای تعاونی ها و مشتریان خود در قالب انواع عقود اسلامی پرداخت نموده است. که از این مجموع ، پرداخت تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و فراگیر به مبلغ بیش از هزار و 180 میلیارد ریال و پرداخت تسهیلات تکلیفی به اشتغالزایی به مبلغ 543 میلیون ریال ، پرداخت تسهیلات بند الف تبصره 18 قانون بودجه سال 98 ، هزار و 442 میلیارد ریال ریال و همچنین پرداخت تسهیلات از محل منابع داخلی بانک بیش از 6 هزار 882 میلیارد ریال که از این مبلغ 70 درصد به بخش تعاون اختصاص داده شده.

وی در همین راستا گفت : بانک نسبت به اعطای تسهیلات از محل منابع صندوق توسعه ملی، منابع داخلی و مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید، تسهیلات تبصره 18 قانون بودجه 96 (اشتغال فراگیر)، تسهیلات قانون حمایت از توسعه اشتغال پایدار مناطق روستایی و عشایری با استفاده از منابع صندوق توسعه ملی (ثبت نام در سامانه کارا) ، تسهیلات تکلیفی اشتغالزایی قرض الحسنه بهزیستی و کمیته امداد امام(ره) و مشاغل خانگی و، تسهیلات خسارت دیدگان سیل و زلزله سال 97 ، تسهیلات به تولید کنندگان اقلام بهداشتی و تسهیلات تفاهم نامه ای با سایر دستگاهها و شرکت ها در راستای حفظ و ایجاد اشتغال همسو با سیاست ها و برنامه های دولت تدبیر و امید را دارد.

مدیر شعب بانک توسعه تعاون استان اصفهان عنوان کرد : بانک توسعه تعاون در استان اصفهان با 1 مدیریت شعب و 28 شعبه و یک باجه و 214 نفر پرسنل تحصیلکرده و جوان، خدمات خود را به بخش تعاون و سایر بخشهای اقتصادی در قالب انواع خدمات بانکی، انواع تسهیلات، خدمات ضمانت نامه ای، خدمات ارزی و خدمات بانکداری الکترونیکی ارائه می نماید.

وی در ادامه گفت : در 4 ماهه سال جاری تعداد 435فقره ضمانت نامه بالغ بر 954میلیارد ریال توسط شعب استان صادر گردیده است که70 درصد برنامه ابلاغی محقق گردیده است. و همچنین در سال98 تعداد 940 فقره انواع ضمانت نامه بالغ بر 1880 میلیارد ریال جهت تسهیل مراودات بازرگانی و پیمانکاری به مشتریان خود ارائه نموده است.

عالی محمودی مدیر شعب استان اصفهان اظهار نمود ضریب نفوذ مشتریان الکترونیکی استان به 34 درصد کل مشتریان رسیده و از برنامه های بانک توسعه تعاون استان اصفهان، گسترش پوشش خدمات بانکداری الکترونیک و افزایش ضریب نفوذ مشتریان الکترونیکی می باشد. در حال حاضر تعداد 37 دستگاه ATM و 3850 دستگاه POS به مشتریان گرامی بانک خدمات ارائه می نمایند.

وی با اشاره به شعار سال 1399 و فرمایش مقام معظم رهبری در سال جاری که مزین به نام جهش تولید است به نقش و جایگاه تعاون در تحقق این هدف گفت : بانک توسعه تعاون در راستای حمایت از تولید ملی و مقاوم سازی اقتصاد در برابر بحران های گوناگون و با مدیریت و تعاونی ها به عنوان بنگاههای اقتصادی مردم نهاد که با سرمایه مردمی برای مردم و با مدیریت مردم فعالیت می کنند.

وی در همین راستا افزود : بانک توسعه تعاون نقش مهم و موثری در تحقق اهداف اقتصاد خصوصا بخش تعاون دارد و به جهت مزیت های مناسب از جمله مردم نهادترین بخش اقتصاد، سازگاری با عدالت اجتماعی، ایجاد اشتغال ارزان قیمت (پایین بودن حجم سرمایه گذاری مورد نیاز)، انعطاف پذیری بیشتر، تحرک و پویایی، پاسخگویی سریعتر به تحرکات بازار، تنوع و گستردگی فعالیت ها در سطح کشور، بزرگترین شبکه توزیع کالا، شبکه حمل و نقل و ... می تواند کمک شایانی به تحقق اهداف تولید ملی و اشتغال داشته باشد.

 شماره خبر : 14349      انتشار : 18/5/1399        آرشيو بانک         آرشيو همه اخبار


   نظرات کاربران :

نام و نام خانوادگی : *  
نظرات : *

(حداکثر 900 کارکتر)

 
کارکتر تايپ شده :  
   

اقتصاد کلان

استفاده و انتشار مطالب اين سايت با نیت بالا بردن فرهنگ و دانش بشری آزاد میباشد

برنامه نويسی : اصفهان هاست